2.liga/A-klasa:Ligowa jesień(11)

Jeszcze po trzy mecze moją do rozegrania tej jesieni nasze ligowe drużyny, w najbliższy weekend zarówno Darborki jak i Seniorzy rozegrają swoje spotkania na wyjazdach.Darborki czeka bardzo trudny i ważny mecz w Katowicach z GKS GIEKSĄ a seniorzy wybierają się za Świdnicę do Makowic na mecz z DABRO-BAU.

1)9.kolejka 2.ligi kobiet 23-10-2016(niedziela)Katowice godz.13:30

GKS GIEKSA KATOWICE(1)-DARBOR BOLESŁAWICE(2)

Niedzielny mecz Darborek będzie meczem rundy jesiennej bowiem zagrają w Katowicach z niepokonanym dotąd GKS.Katowiczanie są obecnie beniaminkiem ligi i spisują sie w niej rewelacyjnie wygrywając wszystkie 8 meczy( w tym dwa razy walkowerem, bo przeciwnik wolał oddać mecz walkowerem niż wracać z Katowic z dużym bagażem straconych bramek)i w tabeli ligowej prowadzą z 24pkt bramki 56-4.Drużyna kobieca GKS powstała dwa lata temu po wycofaniu się z Ekstraklasy 1.FC Katowice i przejęciu drużynę przez GKS Katowice.Nie ma co się dziwić wynikami Górnoślązaczek bo mają w swojej drużynie zawodniczki z Ekstraklasową przeszłością i chcą jak najszybciej do tej najwyższej ligi powrócić.Nasze dziewczyny nie maja nic do stracenia muszą jechać i powalczyć o jak najlepszy wynik choć nie będzie łatwo,a może uda się coś ugrać i wrócą d o domu z podniesioną głową.Pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie na pewno jest to mecz kolejki i dostarczy kibicom wiele wrażeń.

A tych co chcą na żywo śledzić wynik meczu zapraszam na relację Live:http://regiowyniki.pl/mecz/11311/Pilka_Nozna/Polska/Rozgrywki_kobiece/

2)11.kolejka A-klasy 22-10-2016(sobota)Makowice godz.15:30

DABRO-BAU MAKOWICE(4)-DARBOR BOESŁAWICE(8)

Drużyna DABRO-BAU to drużyna z czołówki z 19 pkt plasuje sie obecnie na 4 miejscu w tabeli 6zw-1rem-3por. bramki:25-18.Jej atutem jest własne boisko, na rozegrane u siebie 4 mecze wygrała wszystkie mecze strzelając 3,75 bramki na spotkanie i są niepokonani od 5 spotkań.Natomiast podopieczni Dawida Sobla jak dotąd nie przegrała jeszcze meczu na wyjeździe 1zw i 3 remisy i chcą tę dobrą passę podtrzymać, będzie trudno ale walczyć trzeba.