2.liga/A-klasa:Ligowa jesień(12)

W przedostatnich kolejkach w 2.lidze kobiet i A-klasie seniorów nasze drużyny swoje mecze rozegrają przed własną publicznością zarazem będą to pożegnania z kibicami w rundzie jesiennej bo ostatnie mecze Darborki i seniorzy rozegrają na wyjeździe.W sobotę Darborki gościć będą rezerwy AZS PWSZ Wałbrzych a seniorzy w niedzielę zagrają z Czarnymi Ścinawka.Zarówno w AZS PWSZ jak i CZARNYCH występują byli zawodnicy i zawodniczki naszego klubu i na pewno będą chcieli coś udowodnić więc zapowiada się ciekawie.

1)X kolejka 2.ligi kobiet 29.10.16(sobota)godz.11
DARBOR BOLESŁAWICE(2)-AZS PWSZ II WAŁBRZYCH(7)

Rezerwy AZS PWSZ po 9 kolejkach zajmują 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 10pkt(3zw-1rem-4por br.15:25),Sezon rozpoczął się koszmarnie od dwóch porażek wyjazdowych 0-12 z Gks Katowice a następnie 0-4 SWD Wodzisław a później przeplatały się zwycięstwa z kolejnymi porażkami a ostatnio Wałbrzyszanki zremisowały z rezerwami Mitechemu.W kadrze drużyny z Wałbrzycha są dwie byłe nasze zawodniczki Angelika Smagur i Julia Kowalczyk.W poprzednim sezonie Darborki pokonały w Bolesławicach AZS PWSZ II 5:2(4:0) a w rewanżu w Wałbrzychu 2:1.W sumie bilans z AZS PWSZ II jest następujący 2 zw. bramki 7:3.

9.kolejka 2.ligi kobiet 31.10.Bolesławice
DARBOR BOLESŁAWICE - PWSZ II WAŁBRZYCH 5:2(4:0)

bramki:1:0 8'Kowalska, głową(Figiela), 2:0 23'Mikołajczyk(Garbacz), 3:0 29'Figiela(Kurosz), 4:0 40'Figiela(Garbacz), 5:0 47'Sławińska(Przydacz), 5:1 68'Kowalczyk, 5:2 80'Rędzia
DARBOR:Natalia Dziewit, -Sylwia Przydacz, Katarzyna Kowalska, Dorota Stempniak, Emilia Mrozek(63'Ewa Klasa), -Monika Garbacz(88'Anna Mazanka), Paulina Leśniak(c), Patrycja Figiela, Kamila Jasinska(83'Weronika Strzelczyk), -Klaudia Kurosz(46'Anna Sławińska), Marlena Mikołajczyk(54'Aleksandra Hajduk)