2.liga/A-klasa:Ligowa jesień(13)

To już ostatnie mecze naszych drużyn w rundzie jesiennej i przydało by się zakończyć miłym akcentem,Darborki po ostatniej wpadce z PWSZ II (1:2)wybierają się na Opolszczyznę do Pakosławic na mecz z ostatnim w tabeli LKS.Seniorzy Darboru swój ostatni mecz tej jesieni zagrają również w sobotę z Cukrownikiem w Pszennie i będą chcieli kontynuować dobrą passe.

11.kolejka 2.ligi kobiet 05-11-2016,Pakosławice,godz.13
LKS PAKOSŁAWICE(12)-DARBOR BOLESŁAWICE(3)

Drużyna LKS Pakosławice to obecnie beniaminek 2 ligi i jak widać nadal nie może się odnaleźć na wyższym poziomie po 10 kolejka okupuje ostatnie 12 miejsce z 0 kontem punktowym ponosząc same porażki tracąc już 69 bramek przy 7 strzelonych!W meczu z naszymi Darborkami nie są faworytkami i skazani są na porażkę i inne roztrzygnięcie niż przegrana w tym meczu nie wchodzi w rachubę.Darborki po ostatniej wpadce z rezerwami AZS PWSZ Wałbrzych(1:2) na własnym stadionie będą chciały się zrehabilitować i przywiozą z Opolszczyzny pewne zwycięstwo co pozwoli dobrze zakończyć sezon.Więc dziewczyny pokażcie na co was stać.

13.kolejka A-klasy 05-11-2016,Pszenno,godz.14:30
CUKROWNIK PSZENNO(6)-DARBOR BOLESŁAWICE(4)

Cukrownik Pszenno traci do naszej drużyny tylko jeden punkt ale mają jeszcze mecz zaległy z 1.kolejki z Ślężanką w Tąpadle.Po 12 kolejkach zajmuje 6 miejsce w tabeli z 18 pkt(5zw-3rem-3por bramki 22-12)i mogą się pochwalić najlepszą obroną w lidze o średniej stracie 1,09 bramki na jedno spotkanie.Więc o strzelenie bramki będzie trudno,jak wiadomo nasza drużyna jeszcze nie doznała porażki na wyjeździe 2zw i 3por i potrafi walczyć do końca co pokazała już w nie jednym meczu więc niech ta passa trwa nadal.