2.liga/A-klasa:Ligowa jesień(9)

Po dwóch porażkach(Darborek i Seniorów) w poprzedni weekend czas na rehabilitacje w najbliższych meczach.Darborki zagrają w Bolesławicach z SWD Wodzisław Śląski a seniorzy wybierają się do Słupic na mecz z Deltą.

7.kolejka 2.ligi kobiet 8-10-2016(sobota),Bolesławice godz.12

DARBOR BOLESŁAWICE(2)-SWD WODZISŁAW ŚLASKI(6)

RELACJA Z MECZU LIVE:http://regiowyniki.pl/mecz/11186/Pilka_Nozna/Polska/Rozgrywki_kobiece/

O wyjątkowej porze bo o 12 Darborki rozegrają kolejny mecz o mistrzostwo 2.ligi, tym razem gościć będą u siebie przedstawiciela z Górnego Ślaska SWD Wodzisław Śląski. Druzyna z Wodzisławia w 2.lidze występuje drugi sezon w poprzednim sezonie zajęła 7 miejsce w tabeli.W obecnym sezonie SWD spisuje w miarę przyzwoicie na 6 rozegranych meczy wygrał trzy a trzy razy schodził z murawy pokonany .W tabeli nasi sobotni goście plasują się na 6 miejscu z dorobkiem 9 pkt(3zw-3por) bramki 22-16..W ostatniej kolejce Wodzisławski zespół uległ na własnym Stadionie Rekordowi Bielsko Biała aż 1:6.W dwu meczu z naszymi Darborkami w poprzednim sezonie SWD przegrał oba spotkania, najpierw u siebie 1:4(2-Kurosz,1-Kowalska,Leśniak) a w rewanżu w Bolesławicach 1:5(Garbacz,Mikołajczyk,Jasińska,Leśniak,Klasa).

18.kolejka 2.ligi Kobiet 8 maja,Bolesławice
DARBOR BOLESŁAWICE-KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 5:1(4:1)
bramki:1:0 3'Garbacz(Figiela), 2:0 7'Mikołajczyk(Figiela), 3:0 34'Jasińska, głową(Lesniak), 4:0 37'Leśniak(Przydacz), 4:1 42'?głową, 5:1 81'Klasa,głową(Leśniak)
DARBOR:Ola Pawlos(82'Paulina Król), - Weronika Strzelczyk(46'Anna Sławińska), Katarzyna Kowalska, Dorota Stempniak, Sylwia Przydacz(82'Emilia Mrozek), -Kamila Jasińska(59'Ewa Klasa), Paulina Lesniak(c), Patrycja Figiela, Monika Garbacz(82'Anna Mazanka), -Marlenna Mikołajczyk(75'Ola Hajduk), Klaudia Kurosz,

9.kolejka A-klasy,8-10-2016(Sobota),Słupice godz.16

DELTA SŁUBICE(9)-DARBOR BOLESŁAWICE(11)

Delta jak i Dabor w obecnym sezonie grają poniżej oczekiwań swoich trenerów i kibiców Delata ma o 2 pkt więcej niż nasza drużyna i zajmuje 9 miejsce w tabeli a Darbor jest 11.Delta ma 9 zdobytych punktów(3w i 5por. bramki 13:31.Gospodarz niedzielnego meczu lepiej spisuje się na własnym boisku gdzie 2 razy wygrał i raz przegrał bramki 7:5.Natomiast Darbor w trzech meczach zanotował same remisy czyli 3 bramki 3:3.Jak dotąd seniorzy nie mieli okazji zmierzyć się w lidze Deltą a więc będzie to ich pierwsze starcie.W ostatniej kolejce Delta przegrała w Pszennie z Cukrownikiem 1:4.Panowie czas na zdobywanie punktów bo sytuacja w tabeli jest coraz gorsza.