2.liga:Wygrana w 1.sparingu

W rozegranym dzisiaj w Świebodzicach pierwszym meczu sparingowym Darborki pokonały 3 drużynę 3.ligi dolnośląskiej Victorię Aglomerację Wałbrzych 5:2(1:0, 4:0,0:2) grano 3 razy 30'.Trener Marcin Miśkiewicz miał dzisiaj do dyspozycji 14 zawodniczek.Jak na pierwszy mecz na boisku nasze zawodniczki pokazały się z niezłej strony prowadziły już 5:0 ale w końcówce 3 tercji dały sobie wbić dwie bramki.Za tydzień Darborki zagrają w niedzielę o 13 w Nowej Rudzie z miejscowym Piastem.

sparing nr.1 12.02.2017 Świebodzice
DARBOR BOLESŁAWICE-VICTORIA AGLOMERACJA WAŁBRZYCH(3.liga)5:2(1:0,4:0,0:2)
Garbacz,Leśniak,Kurosz,Mikołajczyk,Damasiewicz,
DARBOR:Pawlos-Żurawska,Kowalska,Stempniak,Przydacz,-Klasa,Figiela,Leśniak,Garbacz,-Mikołajczyk,Kurosz,