A-klasa:Pierwsze A-klasowe zwycięstwo

Seniorzy Darboru odnieśli 1.historyczne zwycięstwo w A-klasie pokonując w Bolesławicach STEP Tąpadła/Wiry 2:0(0:0) a bramki w tym meczu zdobyli:Krzysztof Kwiecień i Piotr Koluśniewski.

Mecz lepiej zaczęli goście ,którzy w pierwszej połowie zdecydowanie przeważali,mieli dwie stuprocentowe sytuacje lecz obronną ręką wychodzi z nich nasz bramkarz..Z naszej strony jedyną dogodną sytuację zmarnował Radek Leśniak i pierwsza połowa kończy się wynikiem remisowym 0:0.

W drugiej połowie gra się wyrównała a podopieczni Dawida Sobla coraz częściej dochodzili do sytuacji bramkowych.Pierwszą bramkę zdobywa Krzysztof Kwiecień po podaniu przed pole karne Dawida Sobla.Drugą bramkę zdobywamy po zamieszaniu w polu karnym gości a przytomnością wykazał się Piotr Koluśniewski.W drugiej połowie goście zaatakowali dwukrotnie lecz na ich drodze stawał dobrze broniący w tym meczu Jacek Suski.

2.kolejka A-klasy, 20-08-2016,Bolesławice
DARBOR BOLESŁAWICE-STEP Tąpadła/Wiry 2:0(0:0)
1:0-Krzysztof Kwiecień, 2:0-Piotr Kośniewski,
DARBOR:Suski,Gawlak,Włodarski(c),Okarma,D.Kantyluk,M.Sobel(50'G.Majewski),Kwiecień, D.Sobel(75'Skupniewicz), Leśniak,-Żmijewski(55'Kościołek),Koluśniewski,