A-klasa:Przykra przegrana

Seniorzy Darboru zaliczyli przykrą porażkę przed własną publicznością przegrywając z niżej notowaną Deltą Słubice aż 0:4(0:0). Faktem jest że seniorzy w tym meczu nie mieli szczęścia nie strzelili karnego (Rogowicz) i raz trafili w słupek.Do 63' wynik był remisowy a później worek z bramkami się rozwiązał dla przyjezdnych i ostatecznie wygrali czterema bramkami.Smucić musi brak skuteczności, drugi mecz z rzędu bez strzelonej bramki i przy straconych 10 i spadek z 6 na 10 miejsce w tabeli!

22.kolejka A2-klasy,sobota27-04-2017,godz.17,Bolesławice
DARBOR BOLESŁAWICE-DELTA SŁUBICE 0:4(0:0)
0:1 W.Grzegorzewski(63'), 0:2 M.Durleta(69'), 0:3 M.Olejarz(75'), 0:4 M.Olejarz(86')
DARBOR:Suski - Gawlak, Włodarski, Borodziuk(80'M.Sikora), M.Sobel, - Żmijewski, G.Majewski(46'Pogoda), Kwiecień, D.Sobel, - Rogowski, Kościołek,