Rozgromiły Piasta

W rozegranym dzisiaj trzecim meczu kontrolnym Darborki rozgromiły w Nowej Rudzie miejscowy Piast 9:0(3:0,1:0,5:0) grano 3 razy po 30 minut.Praktycznie nasz zespół miał przewagę przez cały mecz, trener Marcin Miśkiewicz sprawdzał różne ustawienia i w każdej kwarcie grał inny zespół.Cieszy skuteczność naszego zespołu przed zbliżającą się rundą rewanżową,ozdobą dzisiejszego meczu była bramka zdobyta w 89' kiedy to Ania Mazanka dostała piłkę od Moniki Garbacz i strzałem w lewe okienko bramki pokonała miejscową bramkarkę.Ogólnie nasza drużyna zagrała dobre spotkania pokazała kilka naprawdę fajnych akcji po których padły bramki, wynik spotkania mógł być wyższy ale nasze zawodniczki zmarnowały kilka dogodnych sytuacji.
3.sparing 06.03 Nowa Ruda
PIAST NOWA RUDA(3.liga) - DARBOR BOLESŁAWICE 0:9(0:3,0:1,0:5)

0:1 2'Kurosz(Garbacz), 0:2 7'Figiela(Garbacz), 0:3 9'Jasińska(Leśniak), 0:4 47'Figiela, 0:5 73'Figiela(Garbacz), 0:6 76'Kurosz(Leśniak), 0:7 79'Jasińska(Leśniak), 0:8 88'samob.(Klasa), 0:9 89'Mazanka(Garbacz)
DARBOR(skład wyjściowy):Ola Pawlos, -Sylwia Przydacz, Dorota Stempniak, Kasia Kowalska, Emilka Mrozek, -Monika Garbacz, Patrycja Figiela, Paulina Leśniak, -Marlena Mikołajczyk, Klaudia Kurosz,
na zmianę wchodziły:Paulina Król, Agnieszka Damasiewicz, Ania Mazanka, Ola Hajduk, Ania Sławińska, Ewa Klasa