2.liga/A-klasa:Ligowa jesień(5)

Przed kibicami naszego klubu i nie tylko kolejny weekend z piłkarskimi rozgrywkami.Drugoligowe Darborki podejmować będą przed własną publicznością KTS POLONIĘ Bytom a seniorzy Darboru szukać będą kolejnych punktów w Mrowinach w meczu z Zielonymi.

2.liga kobiet:sobota 10-09-2016 godz.17:DARBOR(3)-KTS POLONIA BYTOM(10)

Darborki po dwóch zwycięskich meczach z Rekordem(3:2) i Rolnikiem II(2:1) powalczą o kolejne zwycięstwo w Bolesławicach z KTS Polonią Bytom.Górnoślązaczki po dwóch kolejkach plasują się na 10 miejscu z zerowym kontem punktowym mając na swoim koncie dwie porażki na wyjeździe przegrała w Prószkowie z Gwiazdą 3:4 a w ostatniej kolejce uległa u siebie Mitechem II Żywiec.Jest to najgorszy start Polonii od 3 sezonów.Bytomianki nie należą do drużyn z górnej części tabeli a mimo to źle się z nimi gra naszym Darborkom w Bolesławicach.W pierwszym meczu w sezonie 2014/15 Polonia wygrywa z Darborkami 3:2 strzelając zwycięską bramkę pod koniec spotkania a w następnym sezonie lepsze były Darborki wygrywając tylko 2:1.W ogólnym bilansie meczowym Darborki są lepsze od rywalek w 4 dotychczasowych meczach nasza drużyna wygrała 3 a raz przegrała bramki 14:5!

Bolesławice:Darbor-Polonia 2:3,2:1
Bytom:Polonia-Darbor 1:3,0:7

W poprzednim zwycięskim starciu z Polonią bramki dla naszego zespołu zdobyły Marlena Mikołajczyk i Klaudia Kurosz. W obecnym sezonie obie zawodniczki zaliczyły już po 1 trafieniu może i w meczu z rywalem z Górnego zaliczą kolejne trefienie i będziemy się mogli cieszyć ponownie ze zwycięstwa.Darborki serdecznie zapraszają na ten mecz i liczą na gorący doping.A oto dokumentacja z poprzedniego meczu.

mecz z 6.kolejki 2.ligi kobiet 12.09 Bolesławice
DARBOR BOLESŁAWICE - KTS POLONIA BYTOM 2:1(1:0)
bramki 1:0 13'Mikołajczyk(Kurosz), 2:0 79'Kurosz, 2:1 87'Gowik
DARBOR:Paulina Król, -Sylwia Przydacz, Dorota Stempniak, Katarzyna Kowalska, Emilia Mrozek(85'Weronika Strzelczyk), -Kamila Jasińska(55'Ewa Klasa), Paulina Leśniak(c), Patrycja Figiela, Monika Garbacz, -Marlena Mikołajczyk(62'Ola Hajduk), Klaudia Kurosz(89'Ola Rudzińska)

Zapraszamy na relację LIVE z meczu:http://regiowyniki.pl/mecz/10777/Pilka_Nozna/Polska/Rozgrywki_kobiece/

A-klasa:niedziela 11-09-2016,godz.17:ZIELONI MROWINY-DARBOR

Seniorzy po ostatniej porażce na własnym boisku z Unią Jaroszów szukać będą punktów w Mrowinach z Zielonymi.Gospodarze niedzielnego meczu jak na razie punktują tylko u siebie w dotychczasowych rozegranych 4 kolejkach zdobyli 4pkt i to właśnie na własnym boisku(2:2 ze zrywem Łażany i 3:2 z Czarnymi Sieniawka) tak że o punkty będzie trudno.W przed sezonowym springu Darbor rozgromił co prawda Zielonych 9:2 ale to był tylko sparing.Po 4 kolejkach Zieloni z dorobkiem 4 punktów w ligowej tabeli znajdują się tuż za Darborem czyli na 10 miejscu 1zw-1rem-2por bramki:6:12 i mają do naszej drużyny tylko punkt straty.Jest to pierwsze spotkanie ligowe po między obiema drużynami, przydało by się zwycięstwo naszej drużyny.Jest była drużyna naszego trenera Dawida Sobla oraz jego brata Mateusza.