2.liga:Nie dały rady

Darborki w starciu z liderem GKS GIEKSĄ Katowice nie dały rady urwać choćby punktu,przegrywając przed własną publicznością ,aż 1:6

Jeszcze na dobre nie zaczęła się druga połowa a Darborki przegrywają już 0:3 w 50' na strzał za pola karnego zdecydowała się Luty po mocnym strzale piłka zatrzepotała w lewym okienku naszej bramki.W 53'Darborki cieszą się z honorowego gola po składnej akcji i podaniu Pauliny Leśniak i piłkę do siatki z bliskiej odległości pakuje Klaudia Kurosz.Do końca meczu stać nas tylko na obronę ale i tak naszą defensywę przełamują goście i tracimy kolejne bramki.Najpierw na listę strzelców wpisuje się Kil(71') a później dzieło dokończyły Rosak(81') i Nosalik(83'). Po tym zwycięstwie GKS GIEKSA Katowice awansował do 1.ligi.

Kolejny mecz Darborek odbędzie się jutro tj.w środę 24maja w Bolesławicach o godz.17 z MITECHEM II Żywiec.Serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie.

20.kolejka 2.ligi kobiet,20 maja 2017,Bolesławice
DARBOR BOLESŁAWICE - GKS KATOWICE 1:6 (0:2)
Bramki:
0:1 Matusik (21.), 0:2 Konieczna (34.), 0:3 Luty (51.), 1:3 Kurosz (53.Leśniak), 1:4 Kil (71.), 1:5 Rosak (81.), 1:6 Nosalik (84.)
DARBOR: Pawlos - Przydacz, Kowalska, Stempniak, Żurawska - Garbacz(65'Klasa) Leśniak, Figiela, Borkowska (34'Mrozek) - Kurosz, Mikołajczyk (65'Sławińska)
GKS: Antkowiak - Sobota, Konieczna, Luty, Szczypka (83' Przystupa) - Łąckiewicz-Oślizło, Nosalik, Matusik (65' Latka) - Kil, Wieczorek (73' Brzęczek), Rosak.