2.liga/B-klasa:Ostatni sparing/O punkty z Kalnem

2.liga:Ostatni sparing

W najbliższą sobotę o godz.15 w Bolesławicach, Darborki rozegrają swój ostatni sparing przed rundą wiosenną.Przeciwnikiem naszej drużyny będzie wałbrzyski pierwszoligowiec AZS PWSZ,który w ligowej tabeli zajmuje 3 miejsce ze stratą 1 punktu do lidera.Będzie to generalny sprawdzian przed zbliżającą się ligą ale nie lada ból głowy ma trener Marcin Miśkiewicz z zestawieniem najsilniejszego składu na ten ważny sparing ponieważ kilka zawodniczek narzeka na urazy.Na pewno w sobotnim meczu z powodu kontuzji nie wystąpią Patrycja Figiela i Marlena Mikołajczyk.Mimo wszystko będzie to pożyteczny test naszych Darborek oby obyło się bez kolejnych kontuzji.

B-klasa:O punkty z Kalnem

W niedzielę o godz.14 drugi mecz w rundzie wiosennej rozegrają seniorzy Darboru tym razem w Bolesławicach będziemy gościć Błyskawice Kalno(14 miejsce 17pkt 5zw-2rem-9por bramki 24:40). W rundzie jesiennej 17 sierpnia 2014 Darbor odniósł 1 historyczne zwycięstwo pokonując w Kalnie Błyskawicę 3:2, a bramki(bramki dla Darboru zdobyli Lipka 44',Idziak 58'(karny),Zieliński 70').Po zwycięstwie z Marcinowicami 3:0 dobrze by było potrzymać zwycięską passe.