2.liga/Lekcja fudbolu od AZS PWSZ

Lekcję futbolu dostała drużyna Darborek od AZS PWSZ Wałbrzych w sobotnim sparingu który pokonał naszą drużynę w Bolesławicach 7:0(4:0). Nasze zawodniczki w pierwszej połowie chyba się wystraszyły pierwszoligowca bo zagrały bardzo bojaźliwie i brakowało w nich wiary w siebie,stąd taka słaba gra na tle wyżej notowanej drużyny. Wałbrzyszanki od samego początku ruszył do szturmu na naszą bramkę co przyniosło szybko efekt w postaci dwóch bramek w 3 i 6 minucie co ustawiło grę na boisku.Nasze Darborki na tle AZS PWSZ wyglądał słabo nie klei się gra co wykorzystują przeciwniczki i w 12 było już 3:0.Trener Miśkiewicz zmienia pozycję zawodniczek by zmienić grę naszego zespołu ale i to nie przynosi efektów brakowało zawodniczki ,która by pociągnęła miejscowe do przodu. Jedyną groźną sytuacje Darboru mamy w 25'kiedy to strzał Katarzyny Kowalskiej z wolnego bramkarka z Wałbrzycha sparowała piłkę na bok pola karnego. W odpowiedzi goście przeprowadzają akcję w 28' po której zdobywają czwartego gola.

Po zmianie stron Darborki zaczęły grać śmielej, w przodzie po przerwie zagrała Angelika Smagur(która przyjechała prosto ze zgrupowania kadry Dolnośląskiej gdzie zdobyła 2 bramki)i zaczęła nieco podrywać zespół do śmielszych ataków.Niestety obrona Wałbrzyskiej ekipy nie robiła w tym meczu większych błędów i nasze zawodniczki miały trudności w przemieszczaniu się pod bramkę rywalek.Mimo lepszej gry w drugiej połowie nasze zawodniczki nie ustrzegły się błędów i straciły kolejne bramki w 61,70 i 72 minucie i mecz kończy się porażką 0:7.

sparing nr.6 21.03.2015 Bolesławice
DARBOR BOLESŁAWICE - AZS PWSZ WAŁBRZYCH 0:7(0:4)

bramki dla AZS PWSZ padły w 3,6,12,28,61,70,72 minucie
DARBOR:Natalia Dziewit, -Natalia Stąpor(30'Agnieszka Domasiewicz), Monika Garbacz(c), Dorota Stempniak, Katarzyna Kowalska(72'Paulina Zywer), -Emilia Mrozek(70'Aleksandra Hajduk), Ewa Klasa, Paulina Leśniak, Iga Kasiura, Anna Sławińska, -Kamila Jasińska(46'Smagur)

Po meczu Trener Marcin Miśkiewicz posumował krótko:Mecz Dawida z Goliatem.Dostaliśmy lekcje piłki nożnej od przeciwniczek.To był mecz gdzie nasza obrona miała masę pracy.