A-klasa:Nadal niepokonani

Seniorzy Darboru dalej niepokonani w trzeciej kolejce zremisowali w Nowicach w meczu derbowym Gminy Jaworzyna Śląska z miejscowym Venusem 2:2(2:2).Bramki dla naszego zespołu zdobyli Bartłomiej Żmijewski i Piotr Koluśniewski.

Seniorzy szybko obejmują prowadzenie bo już w 3' Bartek Żmijewski pakuje piłkę do siatki gospodarzy i nieco oddają inicjatywę gospodarzom ,którzy szybko chcą odrobić straty i przeprowadzają szybkie kontry.Dobrze spisujący się w naszej bramce Jacek Suski skapitulował w 21'po akcji prawą stroną Venusa,którą zakończył strzałem z bliskiej odległości Adrian Krzykalski. Nie minęło 5 minut a Venus wychodzi na prowadzenie kolejna akcja środkiem boiska i ponownie na listę strzelców wpisuje się Adrian Krzykalski.Końcówka pierwszej połowy należy do Darboru w której Piotr Koluśniewski doprowadza w 40' do wyrównania.

Po zmianie stron obie drużyny dążyły do zwycięstwa stwarzając kolejne sytuację bramkowe ale po obu stronach szwankowała skuteczność.Wynik nie uległ zmianie i należy się z tego cieszyć bo Venus w drugiej połowie był bliżej zwycięstwa kiedy pod koniec meczu Mateusz Sobel ratuje nasz zespół od straty bramki wybijając futbolówkę z naszej bramki.