A-klasa:Pierwsza porażka

Pierwszą porażkę w A-klasie zanotowali seniorzy Darboru,którzy przed własną publicznością przegrali z Unią Jaroszów 1:3(1:1).Jedyna bramka dla naszego zespołu padła strzale samobójczym zawodnika Unii Rogala.

Początek meczu dosyć wyrównany ze wskazaniem na zawodników Unii.Gra znowu niezbyt się kleiła, dużo nie dokładnych podań, choć troszkę lepiej aniżeli w poprzednich spotkaniach. W 14 minucie na nasze nieszczęście boisko musi opuścić Piotr Kolusniewski, który doznał złamania nosa.W 24 minucie bramkę dla nas strzelił zawodnik z Jaroszowa Rogala prowadzimy niezbyt długo bo po 3 minutach pada wyrównanie(Dobrowolski). Na przerwę schodzimy przy stanie 1 -1.

Po przerwie ruszamy do ofensywy lecz to goście wychodzą na prowadzenie(67'Warych). Próbujemy odrobić straty ale niestety po kontrze tracimy kolejną bramkę(80'Stuszka). Wynik zasłużony dla gości z Jaroszowa, którzy wyglądali lepiej zespołowo do tego stwarzając sobie dużo więcej sytuacji bramkowych.