A-klasa:Powalczyli z vice liderem tabeli

Nie udało się zdobyć kolejnych punktów seniorom Darboru przed własną publicznością ,którzy niestety przegrali w Bolesławicach z vice liderem A-klasy LKS WIŚNIOWA 2:3(1:1). Dwie bramki dla naszego zespołu zdobył Daniel Kantyluk,szczególnie druga bramka zdobyta z rzutu wolnego była przedniego uroku.

Mecz zaczął się dla nas dosyć nie fortunnie bo już w 3 minucie tracimy gola po dość dobrym ataku drużyny gości i niezbyt dobrym zachowaniu naszych obrońców. Drużyna z Wiśniowej cofa się i to my zaczynamy prowadzić grę. W 15 minucie z boiska schodzi Piotr Koluśniewski, który niezbyt dobrze wszedł w mecz po niedawnej kontuzji. W jego miejsce wchodzi Daniel Kantyluk i już po minucie strzela wyrównującą bramkę. Do przerwy nic się nie zmienia.

Po przerwie to drużyna z Wiśniowej wchodzi w mecz i już w 5 minucie drugiej połowy ma karnego po zagraniu piłki ręką przez naszego obrońcę. Na nasze szczęście zawodnik gości nie trafia w bramkę. Co się nie udało przy karnym udało się w 58 minucie przy biernej postawie naszych obrońców i jest 1:2. Nie mija 5 minut jest 2:2 swoją drugą bramkę z rzutu wolnego (bramka stadiony świata)strzela Daniel Kantyluk. Gra się wyrównuje lecz to Wiśniowa w końcówce spotkania strzela bramkę(80') i tym samym wygrywa spotkanie.

6.kolejka A-klasy,17-09-2016
DARBOR BOLESŁAWICE-LKS WIŚNIOWA 2:3(1:1)
bramki:
0:1 3'P.Szokało, 1:1 16'D.Kantyluk, 1:2 58'P.Szokało, 2:2 63'D.Kantyluk, 2:3 80'M.Matuszak
DARBOR:Kiersnowski,-M.Sobel(55'Dyko),Włodarski(c),Okarma,D.Sobel(66'Pogoda),-R.Leśniak(80'Witek),Kwiecień,B.Sikora,G.Majewski(64'Kujawa),-Koluśniewski(15'D.Kantyluk),Żmijewski,