A-klasa:Znów przegrana w końcówce

Blisko urwania punktu byli seniorzy Darboru w starciu z wice liderem z Jaroszowa,ale po raz kolejny stracili bramkę w końcówce(81') i tym samym stracili kolejne punkty.

Mecz powinien zakończyć się co najmniej remisem - i to według obydwu stron byłby sprawiedliwy wynik.Gospodarze od początku mieli przewagę w posiadaniu piłki, ale to DARBOR stwarzał groźniejsze sytuację. W pierwszej połowie ewidentne 2 rzuty karne dla naszego zespołu - niestety sędzia spotkania nie odgwizdał ku zdziwieniu nawet gospodarzy. Kolejne dobre sytuację nie wykorzystał Karol Rogowicz i Krzysztof Kwiatkowski.
W drugiej połowie sytuacja się nie zmienia, gospodarze są częściej przy piłce, a my groźnie kontratakujemy. W 70 min. powinno być 1:0 dla nas, dwukrotnie wyśmienitej okazji nie wykorzystał Krzysztof Kwiatkowski. Zemściło się to w 81 min, po nie groźnej akcji gospodarzy z metra strzeli gola.

Szkoda straconych punktów, kolejny dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu.